«Flyers» praktiski nodrošina vietu play-off spēlēs

Aizvadītajā naktī NHL vēl vienu svarīgu uzvaru cīņā par vietu play-off spēlēs svinēja Filadelfijas «Flyers» komanda, taču Oskars Bārtulis laukumā atkal neizgāja.

«Flyers» hokejisti viesos ar 2:0 pārspēja Toronto «Maple Leafs» komandu, bet vārtus uzvarētāju labā guva Klods Žirū un Maiks Ričardss.

Filadelfijas komanda ar 86 punktiem 80 spēlēs pakāpās uz 7. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, par vienu punktu apsteidzot 8. vietā esošo Bostonas «Bruins», bet par četriem - Ņujorkas «Rangers», kas aizvadījuši par spēli mazāk un ir 9. vietā, tādejādi kā vienīgie vēl var apdraudēt «Flyers» vietu izslēgšanas spēlēs. Turklāt sezonas pēdējās divās spēlēs «Flyers» un «Rangers» tiksies savā starpā.

Citā pagājušās nakts spēlē Kārļa Skrastiņa Dalasas «Stars», kas jau ir zaudējusi cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā, savā laukumā ar 2:5 kapitulēja Čikāgas «Blackhawks» priekšā. Skrastiņš nepilnu 17 minūšu laikā nopelnīja divas soda minūtes un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Bet Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» izbraukumā pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 uzvarēja Anaheimas «Ducks». Ivanāns nospēlēja nepilnas desmit minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus un veica vienu spēka paņēmienu.

«Kings» hokejisti ar 97 punktiem 79 spēlēs jau ir garantējuši vietu Stenlija kausa izcīņā, bet pašlaik ieņem 6. vietu Rietumu konferencē.