«Flyers» raksta NHL vēsturi

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijas izšķirošajā septītajā spēlē Filadelfijas «Flyers» bez Oskara Bārtuļa sastāvā izbraukumā ar 4:3 pieveica Bostonas «Bruins».

«Flyers» kļuvusi tikai par trešo komandu NHL vēsturē, kurai izdevies atspēlēties no 0-3 sērijā un beigās izcīnīt uzvaru. Pēdējo reizi tas izdevās Ņujorkas «Islanders» komandai 1975. gadā.

Pirmajā trešdaļā pēc diviem precīziem Milana Lučiča metieniem un vieniem Maikla Raidera gūtajiem vārtiem Bostonas komanda izvirzījās vadībā. Pirmās trešdaļas 18. minūtē Džeimss van Rīmsdaiks samazināja rezultāta starpību, bet otrajā trešdaļā Skots Hartnels un Denijs Briērs panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda 13. minūtē uzvaras vārtus Filadelfijas komandas labā guva Simons Ganjē - 4:3.

Austrumu konferences finālsērijā «Flyers» hokejisti tiksies ar Monreālas «Canadiens» komandu.