«Flyers» un «Blackhawks» izcīna otrās uzvaras

Pagājušajā naktī Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijās uzvaras izcīnīja Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda un Čikāgas «Blackhawks».

Michael Leighton

«Flyers» hokejisti sērijas otrajā mačā savā laukumā ar 3:0 pieveica Monreālas «Canadiens», sērijā panākot 2-0, bet nākamie divi mači notiks Monreālā.

Filadelfijas komanda katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem (Denijs Briērs, Simons Ganjē, Villijs Leino), bet vārtsargs Maikls Leitons atvairīja visus 30 pretinieku metienus.

«Blackhawks» izcīnīja otro uzvaru pār Sanhosē «Sharks», izbraukumā pieveicot «haizivis» ar 4:2 un sērijā panākot 2-0, turklāt nākamie divi mači notiks Čikāgas komandas laukumā.

Pirmajā trešdaļā Endrjū Lads izvirzīja «Blackhawks» vadībā, bet otrā perioda pirmajā pusē Dastins Baflins un Džonatans Teivss panāca jau 3:0. Patriks Marlo trešdaļas vidū vienus vārtus atspēlēja, taču trešā perioda 7. minūtē Trojs Brauers guva ceturtos vārtus Čikāgas kluba labā. Atlikušajā laikā Marlo vēlreiz samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties «Sharks» nespēja.