«Flyers» un «Blackhawks» uzvar pusfināla sēriju pirmajās spēlēs

Stenlija kausa izcīņas pusfināla sēriju pirmajās spēlēs uzvaras izcīnīja Filadelfijas «Flyers» un Čikāgas «Blackhawks» hokejisti.

Austrumu konferences finālā «Flyers» bez Oskara Bārtuļa sastāvā ar 6:0 savā laukumā sagrāva Monreālas «Canadiens» komandu.

Filadelfijas komandā vārtus guva Denijs Briērs, Breidons Kobērns, Džeimss van Rimsdaiks, Simons Ganjē, Skots Hartnels un Klods Žirū, bet Maikls Leitons atvairīja visus 28 «Canadiens» hokejistu metienus.

Bet Rietumu konferences finālsērijas pirmajā mačā «Blackhawks» viesos ar 2:1 pārspēja Sanhosē «Sharks».

Pirmās trešdaļas 12. minūtē Džeisons Demērs izvirzīja «Sharks» vadībā, bet izlīdzinājumu viesi panāca otrā perioda 8. minūtē, kad izcēlās Patriks Šārps. Uzvaras vārtus trešā perioda 14. minūtē guva Dastins Baflins.