«Flyers» uzvaras attālumā no Stenlija kausa fināla

Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā spēlē sestdienas vakarā Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda viesos ar 3:0 pieveica Monreālas «Canadiens».

Claude Giroux & Kimmo Timonen

«Flyers» komanda mača rezultātu atklāja otrās trešdaļas 6. minūtē, kad Jaroslavu Halaku pārspēja Klods Žirū, bet perioda 15. minūtē Ville Leino dubultoja Filadelfijas komandas pārsvaru. Pēdējā spēles minūtē, kad «Canadiens» vārti jau bija tukši, Žirū guva savus otros vārtus, nodrošinot «Flyers» uzvaru. Tikmēr «Flyers» komandas vārtsargs Maiks Leitons atvairīja visus 17 Monreālas hokejistu metienus.

Sērijā līdz četrām uzvarām «Flyers» hokejisti tagad ir vadībā ar 3-1, bet nākamā un, iespējams, pēdējā spēle notiks naktī uz otrdienu Filadelfijā.

Rietumu konferences finālsērijā Čikāgas «Blackhawks» ir vadībā ar 3-0 pret Sanhosē «Sharks», turklāt ceturtais mačs risināsies Čikāgā.