«Flyers» zaudē arī otro maču Bostonā

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijas otrajā spēlē Filadelfijas «Flyers» bez Oskara Bārtuļa viesos ar 2:3 zaudēja Bostonas «Bruins», sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-2.

Lukas Krajicek & Brian Boucher

«Flyers» labā vārtus šajā mačā guva Maiks Ričardss un Denijs Briērs. «Bruins» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Džonijs Boičuks, Miroslavs Šatans un Milans Lučičs, kurš nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām guva uzvaras vārtus.

Citā spēlē Čikāgas «Blackhawks» savā laukumā ar 4:2 pieveica Vankūveras «Canucks», sērijā panākot izlīdzinājumu 1-1.

«Canucks» komanda mača pirmajās piecās minūtēs guva divus vārtus (Meisons Reimonds un Mikaels Samuelsons), bet 8. minūtē Brents Sībruks vienus vārtus atguva. Trešajā periodā Čikāgas komanda guva trīs vārtus un svinēja uzvaru. 7. minūtē Patriks Šārps panāca izlīdzinājumu, bet pusotru minūti līdz mača beigām Kriss Verstīgs guva uzvaras vārtus. Pēdējo ripu Patriks Keins iemeta jau tukšos «Canucks» komandas vārtos.