«Flyers» zaudē Čikāgā, sērijā 2-3 Video

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas piektajā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda viesos ar 4:7 kapitulēja Čikāgas «Blackhawks» priekšā.

Filadelfijas «Flyers» hokejisti Stenlija kausa finālsērijā nonākuši zaudētājos ar 2-3, tomēr sestā spēle notiks viņu laukumā.

Tādejādi rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 3-2 «Blackhawks» hokejistu labā, bet sērijas sestā un, iespējams, pēdējā spēle notiks naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Filadelfijā.

Bārtulis šajā mačā izgāja laukumā tikai trīs reizes, kopumā nospēlējot gandrīz divas minūtes, tomēr šajā laikā pamanījās nopelnīt pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmās trešdaļas otrajā pusē «čikāgieši» ar Brenta Sībruka, Deiva Bollenda un Krisa Verstīga pūlēm nepilnu sešu minūšu laikā panāca 3:0. Otrajā trešdaļā Skots Hartnels un Kimo Timonens (abi «Flyers»), kā arī Patriks Keins un Dastins Baflins (abi «Blackhawks») apmainījās vārtu guvumiem, tādejādi pirms pēdējām 20 minūtēm rezultāts bija 5:2 Čikāgas komandas labā.

Arī trešais periods aizritēja pēc līdzīga scenārija - Džeimss van Rīmsdaiks un Simons Ganjē samazināja rezultāta starpību, bet Patriks Šārps un Baflins abas reizes atkal atjaunoja trīs vārtu pārsvaru «Blackhawks» komandai.