«Flyers» zaudē pirmo spēli Monreālā

Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas trešajā spēlē aizvadītajā naktī Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda viesos ar 1:5 atzina Monreālas «Canadiens» pārākumu.

Tādejādi rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-1 «Flyers» komandas labā.

Pirmā trešdaļā Maiks Kamaljēri un Toms Paiets panāca 2:0 laukuma saimnieku labā, bet otrās trešdaļas vidū Dominiks Mūrs guva trešo vārtus. Trešā perioda sākumā Braiens Džonta panāca 4:0, bet trešdaļas 9. minūtē Simons Ganjē vienus vārtus «Flyers» komandai atspēlēja. Tomēr pēdējais vārds piederēja «Canadiens» - 31 sekundi līdz mača beigām Marks Andrē Beržerons vairākumā uzstādīja spēles galarezultātu.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz svētdienu turpat Monreālā, bet piektais mačs risināsies naktī uz otrdienu Filadelfijā.

Rietumu konferences finālsērijā Čikāgas «Blackhawks» pašlaik ir vadībā ar 2-0 pret Sanhosē «Sharks», turklāt nākamās divas spēles notiks Čikāgā.