FM apbalvo darbiniekus par sekmīgu ekonomikas atveseļošanas programmas īstenošanu

Apollo
0 komentāru

Par ieguldījumu Latvijas ekonomikas stabilizācijas un izaugsmes atjaunošanas programmas īstenošanā Finanšu ministrija apbalvojusi virkni darbinieku, svētdien vēstī Latvijas televīzijas raidījums «De facto».

FM apbalvo darbiniekus par sekmīgu ekonomikas atveseļošanas programmas īstenošanu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Finanšu ministrijas pārstāvji ne reizi vien minējuši, ka šajā iestādē darbs rit teju cauru nakti. Budžeta gatavošana, grozīšana un pārgrozīšana pēc politiķu mainīgajām iegribām, jaunu nodokļu domāšana un jau uzlikto iekasēšana. Finanšu ministrija pirms mēneša par labi padarītu darbu apbalvoja 78 darbiniekus. Viņus apbalvošanai ieteikuši struktūrvienību vadītāji, bet apbalvojamo nopelnus izvērtējusi Finanšu ministrijas Apbalvošanas komisija.

Finanšu ministrija virsstundas neuzskaita. Pie tām tikusi vien ceturtā daļa iestādes darbinieku un arī katram samaksāts vidēji par septiņām papildu stundām mēnesī. Pārējais ministrijā pavadītais laiks - pat vēlās vakara un nakts stundās - bijis tā teikt brīvprātīgs, neuzskaitīts un neatalgots. Bet arī apbalvojumiem čaukstoša pielikuma nebija. Ministrijas pārstāve norāda, ka tas ir bijis „pliks paldies” un neko nav izmaksājuši pat apbalvojumi. «Apbalvojumi nav izmaksājuši neko, atzinības un goda rakstus izdrukājam paši, ir ministra rokasspiediens, kas nemaksā neko, bet Goda zīmes kaltas jau pirms aptuveni pieciem gadiem,» raidījumam «De facto» saka Finanšu ministrijas pārstāve Baba Melnace.

Par ilggadēju darbu un nozīmīgu ieguldījumu goda zīmes saņēmusi valsts sekretāra vietniece Inta Vasaraudze, Valsts kases pārvaldnieka vietnieks Jānis Pone un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora pienākumu pildītāja Nelija Jezdakova. Pārējiem tikuši goda raksti, atzinības raksti un pateicības. Kopumā - 78 apbalvojumi.

Par ko – visbiežāk tā ir uzlikto pienākumu atbildīga, neatlaidīga, efektīva, pašaizliedzīga, nesavtīga, kvalitatīva un profesionāla pildīšana. Tā kā liela daļa apbalvojumu ir par Latvijas ekonomikas stabilizācijas programmas īstenošanu, jācer, ka nesavtīgais darbs pie programmas jau drīz vainagosies ar rezultātu un ekonomika atveseļosies. Pagaidām to gan grūti pamanīt, vēstī raidījums «De facto».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv