FM Rīgas domei pārmet neizdarību

Apollo
0 komentāru

Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests jau vairākas dienas pēc kārtas saņem sūdzības no iedzīvotājiem, ka sniega dēļ nav iespējams novietot auto ielas malā, portālu «Apollo» informēja Finanšu ministrijā.

FM Rīgas domei pārmet neizdarību

Foto: Lita Krone/LETA

Mazajā Nometņu ielā 39, kur atrodas Valsts ieņēmumu dienesta ēka, uz brauktuves ir liels sniega daudzums un kopš pagājušās nedēļas izvietotas pagaidu ceļazīmes, kas aizliedz transportlīdzekļu apstāšanos un novietošanu stāvēšanai.

Ministrija norāda, ka šāda situācija radusies Rīgas domes atbildīgo dienestu neizdarības dēļ, jo tiek būtiski apgrūtināta nodokļu maksātāju piekļuve ēkai un rada klientu neapmierinātību.
Tāpēc ministrija lūgusi Rīgas domi skaidrot esošo situāciju un informēt par plānotajiem pasākumiem, lai nodrošinātu brīvu piekļuvi ēkai.

«Atsaucoties uz Rīgas domes vicemēra Aināra Šlesera skaļo paziņoju šā gada 2. februārī par to, ka viņš sola triju dienu laikā izvest uzsnigušo sniegu ārā no galvaspilsētas, ir izrādījies tukšs paziņojums un neizpildīts solījums pilsētas iedzīvotājiem,» norāda Finanšu ministrija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv