Fondi gatavi uzpirkt problemātiskos nekustamos īpašumus

Apollo
0 komentāru

Pasaulē palielinās tā saukto problemātisko komerciālo nekustamo īpašumu pārdošanas apjomi. Šādu secinājumi izdarījuši kompānijas «RICS» analītiķi. Trīs ceturtdaļās no 27 «RICS» pētījumā iekļauto valstu ir palielinājies to tirdzniecības un biroju kompleksu pārdošanu skaits, kuru īpašnieki netiek galā ar savām saistībām. Vislielākais kāpums fiksēts Dienvidāfrikas Republikā, ASV, Jaunzēlandē, Malaizijā, Ungārijā, Īrijā, Spānijā, Krievijā un Ukrainā. Savukārt Itālijā, Anglijā, Vācijā, ASV, Ungārijā, Spānijā un Īrijā aktīvi tiek veidoti fondi, kas nodarbosies ar tieši šādu problemātisku objektu uzpirkšanu.

Fondi gatavi uzpirkt problemātiskos nekustamos īpašumus

Foto: thinkpanama, licence

 «RICS» vadošais ekonomists Olivers Gilmartins paziņoja: «Otrajā ceturksnī tirgū nonākušo nekustamo īpašumu tirgus problemātisko aktīvu skaits ir palielinājies visos pasaules reģionos. Izskatās, ka nomas likmju krišanās un korporatīvo bankrotu skaita palielināšanas tuvāko ceturkšņu laikā palielinās komerciālo nekustamo īpašumu piedāvājuma apjomu. Tajā pat laikā īpašniekiem aizvien biežāk rodas problēmas ar ienākumu gūšanu un izdevumu refinansēšanu. Tādejādi tirgū turpina palielināties to darījumu skaits, kuros figurē problemātiskie aktīvi, un tāpat palielinās interese par tiem no specializēto fondu puses.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv