«Fonofest» izsludina pieteikšanos grupām

Apollo
0 komentāru

Jau trešo gadu pēc kārtas «Fonofest» aicina pieteikties mūziķus, kas vēlas uzstāties un parādīt sevi plašas auditorijas priekšā, informē festivāla pārstāvis Jānis Sildniks.

«Fonofest» izsludina pieteikšanos grupām

Publicitātes foto

Gan jaunās, gan pieredzējušās muzikālās apvienības ir aicinātas pieteikties dalības ņemšanai uz «Fonofest» otrās skatuves.

Pieteikšanās kārtība ir pavisam vienkārša: Jāsūta pieteikums uz «caps@enhet.net» (pie temata vēlams norādīt «FF pieteikums»). E-pastā ir jābūt minētam grupas nosaukumam, kontaktiem, interneta saitei, kā arī nelielai biogrāfijai. Pieteikumi tiks pieņemti laika posmā no 1. līdz 31. martam. Par cik laiks nav pārāk daudz, labāk izdarīt to savlaicīgi! Jāatgādina, ka grupām par uzstāšanos maksāts netiks, tā vietā tiks dota iespēja sevi pierādīt vienā no vasaras interesantākajiem festivāliem plašas auditorijas priekšā uz kvalitatīvas skaņu un gaismu aparatūras.

Tāpat aktīvi vēl jo projām norisinās cīņa par vietu uz «Fonofest» lielās skatuves «Fonokluba» jauno grupu konkursā.

«Fonofest» šā gada 9. un 10. jūlijā Cēsu rajona «Uplandos» norisināsies jau sesto gadu, vienkopus pulcējot tādas grupas kā «Skyforger», «Dzelzs Vilks», «Pienvedēja Piedzīvojumi», «SatellitesLV», «Astro’n’out», «Enhet», «Insane» (Hun), Roberts Gobziņš un «Resnie Putni», kā arī daudzas citas, kopskaitā ap 40. Biļetes uz festivālu jau ir nopērkamas visās biļešu servisa kasēs.

Vairāk info: «fonofest.com».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv