«Force India» iesniegusi sūdzību tiesā pret «Lotus» komandu

Apollo
0 komentāru

Pirmās formulas (F-1) komanda «Force India» vērsusies tiesā pret «Lotus» komandu, tās galveno tehnoloģiju vadītāju Maiklu Gaskoinu un «Aerolab» vēja tuneļu kompāniju par intelektuālā īpašuma pārkāpumiem.

«Force India» iesniegusi sūdzību tiesā pret «Lotus» komandu

Foto: AP/«Scanpix»

««Force India» uzskata, ka «Lotus Racing», izmantojot sev pieejamos «Aerolab» un «Fondtech» atklājumus un datus, ir guvusi labumu no «Force India» intelektuālā īpašuma,» teikts «Force India» paziņojumā.

Intelektuālā īpašuma pārkāpumā ietilpa sastāvdaļas un riepas, kuras «Bridgestone» bija ekskluzīvi licenzējusi «Force India» komandai un vēja tuneļa modeli, kurš tika izmantots pašreizēja «Lotus T127» šasijai bez «Force India» atļaujas.

««Force India» apzinās, ka šīs ir ļoti nopietnas apsūdzības un nevērstos tiesā, ja komandai nebūtu pierādījumu tām,» piebilda vienība.

«Force India» apstiprināja, ka 2009. gada rudenī tā apņēmās samaksāt «Aerolab» aptuveni 100 miljonus eiro (70 miljonus latu), un tagad tiesai būs jānolemj, vai šī milzīgā summa «Force India» tiešām būs jāmaksā, ņemot vērā pašreizējo apsūdzību nopietnību.

Pēc šīs F-1 sezonas aizvadītajiem septiņiem no 19 posmiem pašlaik «Force India» ar 32 izcīnītajiem punktiem Konstruktoru kausa kopvērtējumā ieņem sesto vietu, bet «Lotus» vienība, kas šosezon atgriezusies čempionātā pirmo reizi kopš 1994. gada, pie punktiem vēl nav tikusi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv