Forsbergs Zviedrijā atgriežas ar vārtu guvumu

Zviedrijas hokeja čempionāta spēlē ar gūtiem vārtiem debitēja bijušais Zviedrijas izlases uzbrucējs Peters Forsbergs, kurš palīdzēja savai komandai Ornskoldsvikas «Modo» ar 4:1 uzvarēt Atvara Tribuncova pārstāvēto klubu Šellefteo «AIK».

Peters Forsbergs pirmās trešdaļas otrajā pusē atklāja spēles rezultātu, bet aptuveni divarpus minūtes vēlāk Matss Dzukarello Āsens realizēja skaitlisko vairākumu un panāca jau 2:0 mājinieku labā. Mača turpinājumā «Modo» kluba hokejisti pārsvaru palielināja līdz 4:0. Viesiem izdevāt gūt goda vārtus, kad precīzs bija Anderss Sēderbergs.

Tribuncovs  pret savu bijušo klubu laukumā pavadīja 19 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet latviešu aizsarga lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Pēc spēles Forsbergs sacīja, ka ir piemirsis, kas jādara pēc gūtiem vārtiem: «Pēdējo reizi es vārtus guvu tik sen, ka esmu jau aizmirsis, kas jādara pēc gūtiem vārtiem,» sacīja slavenais uzbrucējs.

«Šī atgriešanās iznāca vairāk nervoza nekā iepriekš, kad atgriezos Kolorado «Avalanche» rindās. Bet es neko nenožēloju, tā ir mana izvēle. Ir patīkami atkal uzvilkt «Modo» formu un uzspēlēt ar šiem spēlētājiem, turklāt mēs izcīnījām trīs punktus. Mana kāja ir kārtībā, bet ar savu sniegumu šodien es neesmu apmierināts,» kritisks bija hokejists.