Foto: 9 sievietes sacenšas par Latvijā skaistāko matu īpašnieces titulu Attēlu galerija

Apollo
44 komentāri

Pēc sīvas cīņas ir noslēgusies «Miss Palette 2017» konkursa pirmā kārta, portālam «Apollo» ziņo konkursa pārstāvji. No rekordliela dalībnieču skaita ir izvēlētas deviņas finālistes, kuras ar balsotāju palīdzību cīnīsies par «Miss Palette 2017» titulu un iespēju kļūt par zīmola «Palette» reklāmas seju. 

Konkurss norisinās jau trešo gadu, un tā mērķis ir atrast skaistāko matu īpašnieci Latvijā. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad dalībai konkursā pieteicās rekordliels dalībnieču skaits – kopumā 843. 

Sīvā konkurencē ir izvēlētas deviņas meitenes. Meitenes tika izvēlētas interneta un žūrijas balsojumā. 

Interneta balsojumā uzvarēja trīs dalībnieces – Paula Birzniece, Jūlija Šablinska un Kintija Krastiņa. Savukārt žūrija lēma par labu Agnesei Rancānei, Justīnei Apinei, Kristīnai Svistoņukai, Katrīnai Karelei, Martai Seržantei un Maritai Dinsbergai. 

«Mani vienmēr ir vilinājuši jauni izaicinājumi, uzskatu, ka tie rada jaunas iespējas, kā arī iedvesmo un piepilda ar enerģiju, tieši šo iemeslu dēļ es pieteicos konkursam. Man nebija nojauta, ka tieši mani izvēlēsies kā vienu no deviņām finālistēm, bija tikai intuīcija, kas teica – ir jāmēģina! Pārējām finālistēm es iesaku nebaidīties un pieņemt šo izaicinājumu, jo tikai iespējas ir vērtības, kas ļauj mums justies laimīgiem,» tā par savu motivāciju piedalīties konkursā saka fitnesa trenere un viena no konkursa finālistēm Justīne Apine.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties balsošanā

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv