Foto: Aculiecinieki ziņo par trauksmi veikalā «Maxima» Madonā Papildināts Attēlu galerija

Apollo
232 komentāri

Vairāki aculiecinieki ceturtdienas vakarā portālu «Apollo» informēja par trauksmi veikalā «Maxima» Madonā.

Foto: Aculiecinieki ziņo par trauksmi veikalā «Maxima» Madonā 3 attēli Atvērt

Foto: Jānis

Aculiecinieks Jānis portālam «Apollo» iesūtīja fotogrāfijas, kurās redzams, ka pie veikala atrodas vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) automašīnas, kā arī mediķu brigāde.

Jānis pavēstīja, ka veikalā trīs reizes skanējusi signalizācija, evakuēti cilvēki, kas atradās veikala telpās.

Sazinoties ar VUGD pārstāvjiem «Apollo» izdevās noskaidrot, ka vairākas ugunsdzēsēju ekipāžas ieradušās notikuma vietā, taču nav atklājušas ne uguni, ne sadūmojumu.

VUGD pārstāvju rīcībā nav informācijas, kāpēc varētu būt nostrādājusi signalizācija. VUGD apstiprināja, ka ugunsdzēsēju ierašanās brīdī veikala apsardze cilvēkus no ēkas jau bija evakuējusi.

«Mūsu veikalā Madonā šodien ieslēdzās ugunsdzēsības signalizācija. Veikala apsardzes darbinieki nekavējoties uzsāka cilvēku evakuāciju, un tika izsaukta ugunsdzēsēju brigāde,» «Apollo» informēja «Maxima» pārstāvis.

«Pēc veikala telpu pārbaudes ugunsdzēsēju pārstāvji nekonstatēja sadūmojumu vai citas ugunsgrēka pazīmes. Tomēr, rūpējoties par savu klientu un darbinieku drošību, nolēmām veikt papildu pārbaudi šajā veikalā. Tādēļ ceļā no Rīgas ir ekspluatācijas kompānijas eksperti, kuri pārbaudīs ēkas tehnisko stāvokli, kā arī noskaidros ugunsdzēsības signalizācijas ieslēgšanās iemeslus,» skaidroja pārstāvis, piebilstot, ka patlaban veikals ir slēgts, līdz tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv