Foto: Biedējošu tērpu skate Adamsu ģimenes stilā Papildināts Video Attēlu galerija

Apollo
14 komentāri

Jaunā «Capital City» veikala atklāšanas svinības tika rīkotas Adamsu ģimenes stilā un visi pasākuma apmeklētāji tika aicināti uz to ierasties tematikai pieskaņotos tērpos. Tāpat apmeklētāji bija aicināti ierasties jebkāda veida tērpos, kas demonstrē viņu radošumu. Pasākums izvērtās gana vērienīgs, jo izdoma un radošums pārsteidza skatītājus. Izdomas bagātākos un atraktīvākos pasākuma apmeklētājus sagaidīja vairāki konkursi ar iespaidīgām balvām. Piedāvājam apskatīt dalībnieku tērpus. Kurš tavuprāt ir visradošākais tērps?

Pasākumu apmeklēja vairāk kā 1500 cilvēki, «iPad Air» konkursa anketas uz vietas aizpildīja 1200 dalībnieki, savukārt tērpu konkursā  tika reģistrēti 139 dalībnieki. Atklāšanas pasākuma vakara vadītāja lomā iejutās Mr. Dracula - aktieris Artuss Kaimiņš, bet konkursa dalībnieku tērpus vērtēja Kaspars Upacieris, mūziķis Juris Kulakovs un ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare. Par muzikālo gaisotni rūpējās DJ GUANO (Intars Busulis)

Tāpat tika apbalvots labākais video. Bija jāuzfilmē «Capital City» atklāšanas svētki, iemūžinot atmosfēru un norisi. Piedāvājam noskatīties labākos video:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv