Foto: Kā 1206 sēriju laikā mainījies seriāls «UgunsGrēks» Attēlu galerija

Apollo
19 komentāri

Pašmāju seriālam «UgunsGrēks» skatītāji seko līdzi no 2009. gada 15. marta, kad to sāka pārraidīt kanālā TV3. Gada sākumā seriāla fanus pāršalca ziņa, ka jaunā, 17. sezona, būs pēdējā «UgunsGrēka» vēsturē. 19. maijā seriāls piedzīvos savu lielo finālu.

Seriāla notikumu darbība aizsākās kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt. Taču tā bija tikai ārpuse, jo, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās. 

Satikšanās un šķiršanās, mīlestība un nodevība, sapņi un zaudētas ilūzijas – to visu skatītāji baudījuši 17 sezonu garumā.

TV3 ēterā līdz šim kopumā ir paredzētas 1206 sērijas. Šo septiņu gadu laikā seriālā «UgunsGrēks» ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu.

Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autori Gunta Kalniņa un Vilnis Bīriņš, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv