Foto: Noziedznieki turpina demonstrēt izdomu Attēlu galerija

Apollo
31 komentārs

Otrdien robežsargi atkal pamanījuši, ka pa Daugavas upi valsts robežu šķērso ar ledus gabaliem un agroplēvi nomaskēts plosts. Plosta vidū bija redzamas divas izsekošanas ierīces. 

Foto: Noziedznieki turpina demonstrēt izdomu 3 attēli Atvērt

Foto: Valsts robežsardze

Kā portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka, par iespējamo kontrabandas preču nelikumīgu pārvietošanu pāri robežai nekavējoties tika informētas robežsardzes struktūrvienības un robežsargi nekavējoties uzsāka novērošanas un aizturēšanas pasākumus. 

Robežsardzes helikoptera ekipāža Piedrujas pagasta sādžas «Sloboda» apkaimē Daugavas upes krastā, pamanīja divas personas un gumijas laivu, kas izrādījās bija aprīkota ar elektrodzinēju un akumulatoru. Notikuma vietā tika aizturēti divi 1985.gadā dzimušie vīrieši.

Pārmeklējot pieguļošo teritoriju, kur tika aizturētas iepriekšminētās personas robežsardzes kinologi ar dienesta suņiem krūmājā zem koka saknēm, atrada GPS ierīci, gāzes baloniņu, troses gabalu, vairākus agroplēves un virves gabalus. 

Minēto plostu robežsargiem, sadarbojoties ar glābšanas dienesta amatpersonām, izdevās izvilkt krastā tikai Krāslavas pilsētā pie Krāslavas tilta. Apskates laikā atrastas 42 kastes ar cigaretēm ar Baltkrievijas akcīzes markām «NZ Gold», kā arī divas izsekošanas ierīces. 

Kopumā atsavinātas 420 000 cigaretes. 

Uzsākts kriminālprocess. 

Pozņaka informē, ka tā jau ir trešais atklātais šāda veida kontrabandas cigarešu pārvietošanas mēģinājums. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv