Foto: Pašmāju modes zīmols «ZIB*» iepazīstina ar sapņainu kolekciju Attēlu galerija

Apollo
12 komentāri

Trešdien, 27. novembrī Latvijas modes zīmols «ZIB*» atklāj jauno rudens/ziemas apģērbu kolekciju «Ilūzija», portālam «Apollo» vēsta kolekcijas veidotāji. Kolekcija ieved ģeometrisko formu un līniju labirintos, kas mainās katru reizi, kad uz tiem skatāmies. Tā atklāj lietas citādas, nekā patiesībā tās ir. Sirreālās ainavas, plūstošas debesis un sapņainie tēli liek apšaubīt savu redzējumu un ieskatīties atkal un atkal, tverot pēc realitātes.

Kolekcijas piedāvājums būs plašs un daudzveidīgs. Tērpu klāstā atradīsiet ko piemērotu katrai gaumei un garastāvoklim: no koša un drosmīga līdz tumšam un noslēpumainam, no viegla un rotaļīga līdz izsmalcinātam un valdzinošam - lai kādu ilūziju par sevi jūs vēlētos radīt, tas viss būs iespējams.

Modes un dizaina zīmols «ZIB*» kopš 2012.gada regulāri veido vairākas kolekcijas gadā, tām raksturīgas dzīvespriecīgas krāsas, koši akcenti un smalkas sievišķīgas detaļas.

Zīmols strādā arī pie inovatīviem un jauniem produktiem, kā arī aktīvi iesaistās interesantos sadarbības projektos. ZIB* dizaineru komandu veido četras tekstilmākslinieces, LMA Tekstilmākslas katedras absolventes ­ Inga Priedīte, Baiba Šauriņa, Līva Liniņa un Irēna Andrejeva.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv