Foto: Pilna Vecrīga rozā tērptu blondīņu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vakar, 29. maijā, vairāki simti blondīņu no Latvijas un ārvalstīm piedalījās Latvijas Blondīņu asociācijas rīkotā blondīņu festivāla «Go Blonde» gājienā no Rātslaukuma uz Doma laukumu, piesaistot ārvalstu tūristu un televīziju uzmanību.

FOTOGALERIJA

Arī šogad gaišmatainās daiļā dzimuma pārstāves galvenokārt bija ģērbušās baltos un rozā tērpos. Pasākuma organizatores stāstīja, ka dalībai pasākumā pieteikušās 39 komandas, apvienojot vairāk nekā 300 dalībnieces, taču daudzas meitenes gājienā piedalījās arī individuāli. Lai piesaistītu skatītāju uzmanību, dažas gaišmatainās meitenes gājienā devās jāšus uz zirgiem, vēl kādu meiteni braši puiši nesa baltā vannā. Aviokompānijas «airBaltic» meiteņu komanda bija tērpusies rozā kleitās un gājiena laikā dziedāja «Prāta vētras» dziesmu «Lidmašīnas».

Uz Doma laukuma skatuves gājiena dalībnieces sagaidīja dziedātājs Lauris Reiniks, kurš vadīja blondo meiteņu sagatavoto izklaides programmu, kuru ar interesi vēroja kupls tūristu pulks.

Kā ziņots, šonedēļ Latvijas Blondīņu asociācija Kronvalda parkā atklāja publisko rotaļlaukumu bērniem ar kustību traucējumiem.

Jaunais rotaļlaukums atrodas parka stūrī pie Elizabetes ielas un Oskara Kalpaka bulvāra un ir īpašs ar to, ka tam būs gumijas segums, lai uz tā varētu uzbraukt ar ratiņiem.

Latvijas Blondīņu asociācija organizē dažādus labdarības projektus un festivālu «Go Blonde». Pagājušā gada maijā Rīgā pirmo reizi notika Latvijas Blondīņu asociācijas rīkotais «Go Blonde» festivāls ar parādi.

Festivāla laikā Rīgā tiks piedāvāti dažādi pasākumi - tematiskā ballīte «Džezā tikai meitenes», «Džentlmeņi izvēlas blondīnes», Merilinas Monro līdzinieču konkurss Motormuzejā, blondīņu parāde un kopdeja Doma laukumā, blondo dīvu koncerts un noslēguma labdarības pasākums «Pink Party» nakts klubā «Godvil».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv