Foto: Policija meklē velosipēdu īpašniekus Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

Rīgas reģiona policija aizturējusi zagli un lūdz atsaukties nozagto velosipēdu īpašniekus, portāls «Apollo» uzzināja policijā.

Foto: Policija meklē velosipēdu īpašniekus 3 attēli Atvērt

Foto: Valsts policija

Ceturtdien ap pusdienlaiku Rīgas Centra policijas iecirkņa darbinieki pamanīja un aizturēja kādu vīrieti, kurš bija manāmā alkohola reibuma stāvoklī, turklāt pie viņa bija divi velosipēdi.

Pārbaudot vīrieša personību, policisti noskaidroja, ka aizturētais vīrietis jau agrāk ir tiesāts par velosipēda zādzībām. Aizturētais policijai atzinās, ka velosipēdus ir nozadzis.

Rīgas Centra policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties attēlā redzamo velosipēdu likumīgos īpašniekus, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200 vai 110, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija atgādina, ka svarīgi ir savu velosipēdu reģistrēt, jo tādā veidā nozagta divriteņa atrašanas gadījumā mums uzreiz ir iespējams noskaidrot divriteņa īpašnieku, kā arī saukt pie atbildības personu, kura veikusi zādzību.

Velosipēdus var reģistrēt oficiālajā CSDD velosipēdu reģistrā. Tāpat policija atgādina, ka nolūkā atklāt velosipēda zādzības policija regulāri uz ielām pārbauda riteņbraucējus, iesaistot gan patruļpolicijas, gan ceļu policijas, gan pašvaldības policijas darbiniekus

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv