Foto: Sabiedrības krējums apmeklē Opolais koncertu «Dzintaros» Attēlu galerija

Apollo
109 komentāri

Sestdien, 5.augustā, Dzintaru koncertzālē, galā koncertā apmeklētājiem bija iespēja izbaudīt divu pasaules līmeņa operdziedātāju – latviešu soprāna Kristīnes Opolais un čehu tenora Pāvela Černoha – spožo sniegumu.

Koncertu apmeklēja sabiedrības krējums - Ulmaņu pāris, Valdis Zatlers ar kundzi, pavārs Mārtiņš Rītiņš, uzņēmējs Aigars Kalvītis, Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, aktrise Ināra Slucka, stiliste Žanna Dubska, kā arī miljonāri Irēna Pulkinena un Oskars Barševskis.

Abi solisti muzicēja kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri temperamentīgais itāļu diriģenta Sesto Kvatrīni vadībā. Kvatrīni Latvijas publika varēja iepazīt jau pērn Kristīnes Opolais solo koncertu turnejā. 

Krāšņā galā koncerta programma bija sadalīta divās daļās. Tās pirmajā daļā, kas bija emocionāli bagāta un spilgta, solisti izpildīja ārijas un duetus no Džakomo Pučīni un Džuzepes Verdi operām. Savukārt koncerta otrā daļa bija liriskāka un pacilājošāka - klausītājus priecēja slavenā Antonīna Dvoržāka «Nāras» ārija, Franča Lehāra «Jautrā atraitne» un Franča fon Supē «Vieglā kavalērija» u.c. skaņdarbi. Programma skanēja piecās valodās – itāļu, čehu, krievu, latviešu un vācu valodā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv