Foto: «Scandlines» prāmis «Urd» cietis sadursmē Travemindes ostā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Maija sākumā kompānijas «Scandlines» prāmis «Urd», kas kursē maršrutā Traveminde-Liepāja, cietis sadursmē, raksta portāls «travelnews.lv».

Prāmim «Urd», kuram bija jādodas 3.maijā reisā uz Liepāju, Vācijas ostā Travemindē griešanās manevra laikā uzskrēja cits prāmis «Nils Holgerson» ar 63 pasažieriem. Tā rezultātā «Urd» ieguva divus reiz trīs metrus lielu caurumu kuģa korpusā.

Neviens cilvēks šajā negadījumā nav cietis, bet no kuģa ir noplūdusi degviela un tas ir bojāts.

Uz Liepāju reiss tika atcelts un prāmis tika izkrauts.

Kā liecina informācija «Scandlines» mājaslapā, līdz 4.jūnijam maršrutā Traveminde-Liepāja kursēs tikai otrs prāmis - «Ask». No 4.jūnija līdz 18.jūnijam «Urd» atsāks kursēšanu, bet uz laiku to pārtrauks «Ask». Savukārt no 19.jūnija maršrutā strādās abi prāmji.

«Scandlines» pārstāvji nevēlējās sniegt komentārus par notikušo.

Maršrutu Traveminde-Liepāja četras reizes nedēļā apkalpo prāmji «Ask» un «Urd». To ietilpība pārsniedz 1598 kravas metru, tie spēj uzņemt līdz pat 186 personām. 2011.gadā darbību uzsākušais fraktkuģis «Watling Street» divas reizes nedēļā nodrošina satiksmi starp Tavemindi un Venstpili. Tā ietilpība sasniedz 2255 kravas metru, tas spēj uzņemt 195 vieglos automobiļus un 489 pasažierus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv