Foto: Sergejs Jēgers joprojām šiko ar zilām brillēm Attēlu galerija

Apollo

Izcilais latviešu kontrtenors Sergejs Jēgers jau otro vasaru pēc kārtas iecienījis savas košās brilles, kas īpaši izceļas uz citu fona.

Jēgers, piedaloties dziedātājas Ineses Galantes festivāla «Summertime - ielūdz Inese Galante» preses konferencē, bija papildinājis savu stilu ar gaiši zilām brillēm, kas pieskaņotas pie dziedātāja apģērba.

Koncerta laikā 9. augustā Jēgers gan bija ieturējis smalku stilu un košās brilles atstājis aizskatuvē. 

Šogad starptautiskā mūzikas festivālā kopā ar Inesi Galanti uz skatuves kāps basbaritons Egīls Siliņš, pasaulē slavenais pianists Reinis Zariņš, pianistu dinastijas pārstāvis Andrejs Osokins un pats Sergejs Jēgers.

Visā festivāla laikā no 9. līdz 13. augustam skatītāji varēs iepazīties ar jauniem izciliem mūziķiem un piedzīvot daudz citu pārsteigumu. Šovasar uz skatuves izskanēs ne tikai klasiskā mūzika, bet arī džezs, itāļu un klezmeru mūzika, kā arī etniskie motīvi līdz ar ņūdžezu. Tradicionāli visos koncertos piedalīsies konkursa Ineses Galantes talanti laureāti, kuri publikai kļūs par īstu atklājumu. Jaunajiem māksliniekiem dalība šāda apmēra festivālā ir unikāla iespēja uzstāties uz lielās skatuves un pieteikt sevi plašākai auditorijai. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv