Foto: Šova «X Faktors» Rīgas atlase pulcē simtiem dziedātāju Attēlu galerija

Apollo
6 komentāri

13. maijā, Spīķeru koncertzālē Rīgā, populārā muzikālā realitātes šova «X Faktors» pēdējā atlase pulcēja simtiem mūziķu.

Kā jau ziņots, kanālā TV3 rudenī gaidāmā «X Faktors» vadītājs būs starptautisku pieredzi guvušais latviešu mūziķis un producents Markus Riva.

«Man ir liels pagodinājums būt par vadītāju šovam, kam esmu sekojis līdzi daudzu gadu garumā, īpaši, Lielbritānijas, Amerikas un pēdējos gados arī Ukrainas versijai. No visiem pasaules dziedāšanas šoviem tieši «X Faktors» ir pats interesantākais pēc savas koncepcijas un, manuprāt, skatītājiem būs ļoti interesanti vērot, kā tas viss notiks pie mums, Latvijā. Prieks būt daļai no šī, varētu pat teikt, vēsturiskā notikuma, jo, kas zina, kādus talantus mēs atklāsim – tas varētu būt jauns mākslinieku vilnis Latvijas popmūzikā!» stāsta Riva.

Labākie no reģionālajām atlasēm vasaras izskaņā tiksies atlases finālā Rīgā. 

«X Faktors» ir muzikālais realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka «X Faktora» dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.09.2017
Ienākt apollo.lv