Foto: «Vējiem līdzi» Dailes teātrī Attēlu galerija

Apollo
20 komentāri

18.aprīlī plkst.17.00 Margaretas Mičelas drāmas «Vējiem līdzi» pirmizrādes priekšvakarā Dailes teātra 2.stāva foajē notiks «Sarunas pirms pirmizrādes», kuru tēma - «Kad pasaule aiziet vējiem līdzi...».

Kad Margareta Mičela pēc ilgas vilcināšanās 1935.gadā iesniedza izdevniecībai sava vienīgā romāna manuskriptu, viņa nevarēja iedomāties, ka «Vējiem līdzi» kļūs par vienu no visu laiku lasītākajiem romāniem. Tāda pati slava gaida 1939.gadā uzņemto filmu.

Stāsts par pasauli, kas aizgājusi vējiem līdzi... Mīlestība, kas uzplaukst un novīst laikmetu griežos. Kas šajā stāstā ir tik valdzinošs, ka tas turpina dzīvot cauri laikiem?

«Sarunās pirms pirmizrādes» piedalīsies kino kritiķe Daira Āboliņa, žurnālists Eduards Liniņš, kā arī izrādes režisors Jans Villems van den Boss, kurš Dailes teātra skatītājiem pazīstams kā izrāžu «Spilvencilvēks» un «Amadejs» režisors. Sarunas vadīs Dailes teātra literārā padomniece Evita Mamaja.

Ar ieejas biļeti uz «Sarunām pirms pirmizrādes» (cena - Ls 4) Dailes teātris aicina noskatīties arī izrādes «Vējiem līdzi» ģenerālmēģinājumu plkst.19.00. Vietu skaits ierobežots.

Drāmas «Vējiem līdzi» pirmizrāde notiks 19.aprīlī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv