Foto: Vientuļš polārlācis uz ledus Norvēģijas jūrā Attēlu galerija

Apollo
16 komentāri

Šis leduslācis jeb polārlācis no tāluma izskatās pavisam neliels, tomēr patiesībā tas sver apmēram 200 kilogramus. Fotogrāfs Deivids Kotrans šo dzīvnieku pamanījis no gandrīz piecu kilometru attāluma, vēsta aģentūra «Rex Features».

Leduslāči lielāko daļu savas dzīves pavada, pārvietojoties pa ledu. Lai arī šie lāči var peldēt arī ļoti aukstos ūdeņos, pie barības, kas visbiežāk ir roņi, iespējams tikt turpat no ledus.

Fotogrāfs Deivids Kotrans atklājis, ka šis lācis bija tik tikko pabeidzis mieloties ar savu medījumu, kas visticamāk bijis tieši ronis. 

«Ir patiesi liels prieks skatīties tālumā uz tukšu okeānu un ledu, un pēkšņi pamanīt 200 kilogramus smagu zīdītāju,» stāsta fotogrāfs. «Polārlāči ir ledus radības, viņiem daudz labāk patīk būt uz ledus nekā krastā, un uz jūras ledus viņi var atrast un veiksmīgi nomedīt sev ēdienu.»

Lai arī ledus lācis no tāluma izskatījies kā vientuļnieks, dzīvošana vienatnē šiem dzīvniekiem ir raksturīga. Attēli uzņemti Kanādas Nunavatas teritorijas Norvēģijas jūrā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv