«FotoAkadēmija» rīko gada izstādi «Mīlestība objektīvā»

Apollo
0 komentāru

16. februārī plkst. 19.00 tirdzniecības centrā «Spice» notiks «FotoAkadēmijas» absolventu darbu izstādes «Mīlestība objektīvā» atklāšana.

«FotoAkadēmija» rīko gada izstādi «Mīlestība objektīvā»

Foto: Sņežana Ļitvinova

«FotoAkadēmijas» rīkotajā ikgadējā izstādē būs aplūkojami «FotoAkadēmijas» absolventu un studentu darbi. Šo darbu atlasi veica «FotoAkadēmijas» žūrija, kuras sastāvā bija pazīstami Latvijas fotogrāfi un fotomākslas pasniedzēji: Māris Kundziņš, Indriķis Stūrmanis, Jānis Deinats, Oļegs Zernovs, Zigurds Bilzonis, Aivars Liepiņš, Andrejs Saļikovs, Dainis Matisons, Aivars Āķis un Nikolajs Trifanovs-Bogdanovs.

Katrs fotoattēls stāsta savu atšķirīgo mīlestības stāstu. Tās ir vietas, kuras mums ir īpašas, tēli, uz kuriem varam paskatīties no cita skatpunkta, tā ir mīlestība pret visu skaisto, īpatnējo, neizprotamo, ikdienišķo, cēlo, kaislīgo… Mēs esam tik atšķirīgi, un tāpēc izpratne par mīlestību un tās izpausmēm ir tik dažāda. Izstādē apskatāmās fotogrāfijas ir fotokameras objektīvā iemūžināts mīlestības mirklis, kas tagad vienmēr paliks tieši tāds — nemaināms. 

Izstāde būs aplūkojama līdz 2. martam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv