Fotogrāfiju izstāde «Atmiņas» Liepājas Latviešu biedrības namā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

No 2. jūlija līdz 31. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā varēs apskatīt  Åse Elmstrøm Lauritzen (Dānija) fotogrāfiju izstādi «Atmiņas».

Fotogrāfiju izstāde «Atmiņas» Liepājas Latviešu biedrības namā 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto.

  • Izstādes atklāšana 2.jūlijā plkst.16.00. 

1993. gadā Dānijas valdība, Demokrātijas fonds un Skolotāju apvienība nosūtīja septiņus dāņu skolotājus uz Latviju, lai tie mācītu angļu valodu vidusskolu klasēs. Åse Elmstrøm Lauritzen nokļuva Grobiņā. Uzturēšanās laikā viņa  daudz fotografēja.

 Ir pagājuši 20 gadi, un darbu autorei šķiet, ka ir pienācis laiks  parādīt šīs fotogrāfijas. Åse Elmstrøm Lauritzen bieži apmeklējusi Liepāju un sekojusi līdzi tās izaugsmei, vienlaikus arī saprotot, kādas grūtības  Latvijai ir nācies pārvarēt.

«Izstādot  fotogrāfijas no 1993.gada, es vēlos parādīt, kādas izmaiņas kopš tā laika notikušas Liepājā un Grobiņā.  Mēs varam neatcerēties un neieraudzīt  tās pašas lietas, bet es ļoti ceru, ka manas fotogrāfijas liks Jūsu atmiņām atgriezties,» tā par savu izstādi saka darbu autore.

Åsei Elmstrøm Lauritzen ir 62 gadi, un viņa dzīvo Odensē, Dānijā. Savulaik, vēloties nomainīt ierasto vidi, kopš 1980.gada daudz ceļojusi pa Eiropas DA zemēm. Viņai vienmēr paticis izzināt citus cilvēkus - ko viņi jūt, domā. Uzsākot ceļošanas gaitas,aktīvi pievērsusies arī fotografēšanai, kas kļuva par sava veida hobiju.

Åse savas darba gaitas kā angļu valodas skolotāja pabeidza pagājušā gada septembrī. Patlaban savu laiku pavada, rakstot, gleznojot un pētot ģenealoģiju. 

Darbu autore iepriekš savas fotogrāfijas nekur nav izstādījusi.Šī būs viņas pirmā izstāde.

«Es ceru, ka Jums būs prieks par fotogrāfijām, kuras  arī Jums liks atcerēties to laiku,» saka Åse Elmstrøm Lauritzen un aicina aplūkot viņas izstādi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv