Fotokonkurss «Viņš + Viņa...»

Apollo
0 komentāru

Tu taču neesi viens/viena šajā pasaulē? Tev taču būs kāds/kāda, ar kuru skūpstīties Vispasaules Sirsniņu dienā? Piedalies portāla «Apollo» sadarbībā ar RIMI organizētajā konkursā!

Pārītis

Lai visa pasaule zina — jūs esat kopā, jūs esat laimīgi!

Foto: EPA - AFI

Neesi skaudīgs, dalies savā laimē arī ar pārējiem — atsūti mums jūsu abu kopīgo foto! Lai jūsu draugi, paziņas, lai visa pasaule zina — mēs esam kopā, mēs esam laimīgi!

Starp citu, tā būs arī laba dāvana tavam partnerim — pārsteidz viņu! Gaidām foto: vins.vina@apollo.lv fotokonkursam.

Konkursa nolikums

«Viņš & Viņa» rīko pāru bilžu konkursu «Viņš + Viņa...». Ar lasītāju palīdzību noteiksim visromantiskāko no iesūtītajiem attēliem.

Fotoattēlu iesūtīšanas noteikumi

Pieņemsim tikai elektroniskā formātā iesūtītos attēlus. Katrs drīkst iesūtīt ne vairāk kā divus fotoattēlus. Aizliegts iesūtīt fotoattēlus, kas iegūti internetā.

Konkursa norises kārtība

Attēli tiks ievietoti to iesūtīšanas secībā. Katru dienu ikviens vērtētājs drīkstēs balsot tikai vienu reizi par katru ievietoto attēlu. 12. februārī ap pusnakti balsošana beigsies. Rezultātus paziņosim 13. februārī.

Konkursa norises laiks

Bilžu iesūtīšanas laiks — līdz 12. februārim. Iesūtītie attēli tūdaļ tiks ievietoti portālā apskatīšanai un vērtēšanai. Balsošana par romantiskāko pāri notiks līdz 12. februārim.

Konkursa darbu vērtēšana

Žūrijas nebūs. Uzvarētāju noteiks lasītāji ar savu balsu skaitu.

Balvas

Balvas būs trīs. Tā fotoattēla iesūtītājs, kura bildi lasītāji ar balsu vairākumu atzīs par visromantiskāko, saņems balvu — veikalu tīkla RIMI dāvanu karti 50 latu vērtībā. Otrās vietas ieguvēja balva būs 30 latu, trešās — 20 latu.

Balvas jāizmanto divu mēnešu laikā kopš piešķiršanas brīža.

Mūsu adrese: vins.vina@apollo.lv FOTOKONKURSAM. 
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv