Fox Lima ierakstījusi jaunu dziesmu kopā ar «Enigmas» dalībniekiem Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Šoreiz Fox Lima dzied duetā ar brazīlieti Marku Jošuā, kas arī ir jaunās dziesmas autors. Dziesmas aranžējumu veidojis Rikardo Moreno un producēja Spānijas «SteadyCamline» producentu apvienība, kas ir arī jaunās Enigmas dziesmas MMX («The social song») oficiālā klipa autors.

Dziesmas nosaukums ir «Livre», kas nozīmē brīvi. Tā ir unikāla dziesma, kurā dzirdama angļu, portugāļu un latviešu valoda. Bez Fox Limas un  Mark Jošuā balsīm ir dzirdams arī dziedātājs ar pseidonīmu Javi, kurš ir iedziedājis senu Andalūzijas flamenko dziedājumu.

«Kad izdzirdēju dziesmu, uzreiz redzēju vīziju, kāda tā varētu izskatīties vizuāli. Ar ideju dalījos ar «Enigma» jaunās dziesmas klipa režisoru Aristides Moreno. Un sapratām, ka nepieciešams arī videoklips. Kopā ar režisoru Aristides Moreno tika izdomāts scenārijs. Klips tiks filmēts Latvijā sadarbībā ar video un pasākumu producentiem Jāni Jēkabsonu un Edgaru Dreijeru. Pēc tam videoklips tiks eksportēts uz Spāniju, kur tiks arī pabeigts.   

«Pirmais , kas ienāca prātā ar ko varētu asociēties brīvība, bija spārni, tikai nekādi nevarēju izdomāt kādi tie varētu būt, eņģeli negribēju tēlot, tāpēc vēlējos kaut ko stilizētu. Un tad ienāca prātā  lieli, lieli spārni, kam bija nepieciešams daudz auduma. Latvijā  garu viengabalainu audumu nebija iespējams atrast. Tāpēc esmu pateicīga uzņēmējām Ingūnai Žurginai un Elīnai Megnei no «Orgamint», kas attransportēja  200 garo audumu no Igaunijas.«

«Kad attinām auduma un domājām par lielajiem spārniem, pie reizes nāca prātā arī stilizēta kleita. Ingunai Žurginai nāca palīgā dizainere Inesi Liepiņu, kurai ir 20 gadus ilga pieredze Amerikā kā modes dizainerei. Tā kā kleitai tika izmantots daudz auduma, tika izmantota pīšanas tehnika, kas atviegloja darbu. Nepilnu stundas laikā bez adatas un diegiem tika uzpīta stilizēta kleita.»

Klips tika sadalīts divās daļās – baltajā un melnajā tēlā. 

Baltais tēls tika filmēts uz tikko uzarta rapšu lauka un par brīnumu baltais audums praktiski nebija sasmērēts. Melnais tēls tika filmēts neparastā priežu mežā.

Drīzumā būs gaidāma videoklipa pirmizrāde.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.07.2017
Ienākt apollo.lv