Francija turpina uzvaru sēriju, apspēlējot Horvātijas basketbolistus

Eiropas čempionāta finālturnīra otrā posma E apakšgrupas mačā Francijas valstsvienība šovakar ar 87:79 uzvarēja Horvātijas basketbolistus.

Tony Parker

Francijas komandas labā ar 24 punktiem izcēlās Tonijs Pārkers, 18 punktus pievienoja Nikolā Batims, bet 15 punktus guva Boriss Diāvs. Horvātijas izlases labā 30 punktus guva Marko Popovičs, bet 11 punktus sakrāja Roko-Leni Ukičs.

Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas otrās desmitminūtes sākumā deviņu punktu pārsvaru ieguva horvāti (29:20), bet pirmais puslaiks beidzās ar +5 Horvātijai (46:41). Trešo ceturtdaļu ar 10:0 izrāvienu sāka Francijas izlase, izvirzoties vadībā ar 51:48, bet ceturtdaļas beigās francūžiem bija pat +10 (61:51).

Pēdējās desmit mača minūtēs horvātiem izdevās pievilkt līdz -4 (69:73 un 77:81), tomēr panākt vismaz neizšķirtu līdz spēles beigām neizdevās un Francijas basketbolisti izcīnīja piekto uzvaru šajā Eiropas čempionātā.

Tādejādi Francija kļuvusi par apakšgrupas līderi - četras uzvaras četrās spēlēs, trīs uzvaras ir Grieķijai, divas uzvaras ir krieviem, bet pa vienai uzvarai ir Horvātijai, Maķedonijai un Vācijai.