Francijas atklātajā tenisa čempionātā triumfē Nadals

Spānijas tenisists Rafaels Nadals svētdien Parīzē piekto reizi kļuva par Francijas atklātā tenisa čempionāta uzvarētāju un ATP rangā atguva 1. vietu.

Rafaels Nadals «French Open» titulu ieguva piekto reizi.

Finālā spānis trīs setos ar 6-4, 6-2, 6-4 uzvarēja zviedru Robinu Sēderlingu, kurš finālā zaudēja otro gadu pēc kārtas. Pērn Sēderlings izšķirošajā mačā atzina šveicieša Rodžera Federera pārākumu.

Nadals «Roland Garros» kortos izcīnīja savu septīto «Grand Slam» turnīru uzvarētāja titulu. Bez pieciem Francijas čempiona tituliem viņš pa reizei ir uzvarējis arī Austrālijas atklātajā čempionātā un Vimbldonā, kas būs nākošais lielais tenisa turnīrs.

Parīzē Nadals uzvarēja piekto reizi pēdējo sešu gadu laikā, apstiprinot, ka joprojām ir labākais tenisists pasaulē uz māla seguma kortiem.

Jau ziņots, ka sestdien par Francijas čempioni sieviešu vienspēlēs kļuva Itālijas tenisiste Frančeska Skjavone.