Francijas futbolists pēc 17 mēnešus ilgas vīzas nesaņemšanas izkļuvis no Kataras

Apollo
1 komentārs

Francijas futbolists Zahirs Belonī atgriezies dzimtenē pēc 17 mēnešus ilga perioda, kurā viņam Kataras klubs atteicās izsniegt izbraukšanas vīzu.

Zahirs Belonī

Foto: AFP/Scanpix

«Lieta nav pabeigta. Svarīgi uzsvērt, ka man nebija problēmu ar Kataru, bet gan klubu,» Belonī izteicās pēc tam, kad ar savu ģimeni ceturtdien ieradās Parīzē.

Belonī pārstāvēja 2011. gada Kataras čempionvienību Dohas «Al-Jaish», tomēr abām pusēm izcēlās strīds par algas samaksu.

33 gadus vecais futbolists uz Kataru pārcēlās 2007. gadā, pievienojoties «Al-Jaish» komandai, kas tobrīd vēl spēlēja valsts otrajā līgā. Belonī pat pieņēma Kataras pilsonību un pārstāvēja šīs valsts izlasi 2011. gada Pasaules militāristu kausā, kas risinājās Brazīlijā.

Tomēr situācija mainījās 2012. gadā, kad «Al-Jaish» pārtrauca maksāt algas. Belonī tiesā iesniedza prasību pret klubu, kas atbildes reakcijā ilgstoši bloķēja spēlētāja izbraukšanu no valsts.

No Persijas līča valstīm bez Kataras izbraukšanas vīzas viesstrādniekiem joprojām nepieciešamas arī Saūda Arābijā, kas bieži ļauj radīt darbiniekam nelabvēlīgus apstākļus.

Kā zināms, 2022. gadā Katarā risināsies Pasaules kausa finālturnīrs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv