Francijas galēji labējā partija sūdzēs tiesā Madonnu

Apollo
0 komentāru

Francijas galēji labējā partija «Nacionālā fronte» (FN) svētdien paziņojusi, ka sūdzēs tiesā popmūzikas leģendu Madonnu, jo koncertā Parīzē viņa izmantojusi video, kurā redzama FN līdere Marina Lepēna ar svastiku uz pieres.

Francijas galēji labējā partija sūdzēs tiesā Madonnu

Foto: AP/Scanpix

«Mēs nevaram akceptēt šādu pretīgu salīdzinājumu,» norādīja FN viceprezidents Florāns Filipo, piebilstot, ka sūdzība pret Madonnu tiks iesniegta tuvākās nedēļas laikā.

FN jau iepriekš brīdināja, ka vērsīsies tiesā, ja pretrunīgi vērtētais videomateriāls tiks izmantots arī koncertā Parīzē 14.jūlijā.

Video, kas tika izmantots kā fona materiāls dziesmai «Nobody Knows Me», Lepena redzama uz īsu brīdi ar svastiku uz pieres, bet jau nākamajā kadrā parādās vīrieša tēls, kas stipri atgādina nacistiskās Vācijas līderi Ādolfu Hitleru.

«Tā ir tikai vēl viena provokācija Madonnas pasaules tūrē, lai cilvēki par viņu runātu,» paziņoja Filipo, piebilstot, ka sestdien Madonnas koncertā Parīzē stadions nebūt nav bijis pilns un popdīvas koncertturneja esot izgāzusies.

«Marina Lepēna aizstāvēs ne tikai savu godu, bet arī savus atbalstītājus un miljoniem Nacionālās frontes vēlētājus,» atzīmēja Filipo.

«MDNA» ir Madonnas devītā pasaules koncertturneja. Plānots, ka tā noslēgsies 2013.gada sākumā ar koncertu Austrālijā.
21.augustā Madonnai paredzēts koncerts Nicā, Francijas dienvidos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv