Freibergs Lielbritānijā nopelna trīs punktus

Latviešu motokrosists Lauris Freibergs svētdien pasaules čempionāta septītajā posmā — Lielbritānijas «Grand Prix» izcīņā — ierindojās 21. vietā elites MX1 klasē, iegūstot trīs ieskaites punktus kopvērtējumā.

Freibergs pirmajā braucienā finišēja 21. vietā, bet otrajā ieņēma 18. pozīciju, un tā deva trīs ieskaites punktus.

Abos finālbraucienos MX1 klasē piedalījās vēl viens mūsu motokrosists — Aigars Bobkovs, kas posmā palika 30. vietā. Pirmajā braucienā viņš finišēja 29. vietā, bet otrajā — par vienu pozīciju augstāk.

Par Lielbritānijas «Grand Prix» uzvarētāju ar 50 punktiem kļuva beļģis Stefans Evertss, kas bija ātrākais abos braucienos. Evertss ar 301 punktu ir arī pārliecinošs līderis pasaules čempionāta kopvērtējumā MX1 klasē. Otrais ar 261 punktu ir francūzis Mišels Pižons.

Freibergs ar astoņiem punktiem atrodas 31. vietā, bet Bobkovam ieskaites punktu nav.