Futbola vārtsargs Romanovs noslēdz līgumu ar Prāgas «Slavia»

Latvijas futbola vārtsargs Deniss Romanovs uz diviem gadiem noslēdzis līgumu ar Čehijas čempionvienību Prāgas «Slavia», vēsta portāls «esports.lv».

Romanovs, kurš iepriekšējās sezonas pavadīja Rumānijas komandā Bukarestes «Dinamo», tomēr tur pirmā vārtsarga vietu nespēja izcīnīt, otrdien piedalījās pārbaudes spēlē, kurā «Slavia» ar 2:0 pārspēja «Nitra» komandu. Šajā mačā Romanovs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet uzreiz pēc tam «Slavia» vadība piedāvājusi vārtsargam slēgt līgumu.

Šobrīd vietējā čempionātā ir pārtraukums, bet spēles atsāksies 23.februārī. Pēc 16 spēļu kārtām «Slavia» rēķinā ir 37 punkti, kas dod pirmo pozīciju. Tuvākos konkurentus Boļeslavas «Mlada» Prāgas klubs apsteidz par sešiem punktiem.

«Šeit viss ir ļoti profesionālā līmenī, domāju, ka arī problēmu ar algu izmaksu nebūs, jo šeit attieksme ir pavisam savādāka nekā Rumānijā. Mana alga būs apmēram tāda pati kā «Dinamo». Ceru, ka izdosies izkarot pirmā vārtsarga vietu, kaut arī pirmais vārtsargs Martins Vanjaks ir ļoti labs, bet viņam ir 38 gadi. Protams, ka gribas cerēt uz to labāko,» portāls citē Romanovu.

«Slavia» vēl pagājušajā sezonā spēlēja UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā, bet šosezon komanda aizkļuva līdz UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas trešajai kārtai, kur divu spēļu summā zaudēja Itālijas komandai Florences «Fiorentina». Pēc tam «Slavia» startēja UEFA kausa izcīņas grupu turnīrā, tomēr nākamajā kārtā nespēja iekļūt.

Kopš 1993.gada, kad atsākās Čehijas nacionālais čempionāts, «Slavia» vietējā čempionātā uzvarējusi divas reizes.

Jau ziņots, ka Romanovs uz Bukarestes «Dinamo» pārgāja 2006.gada izskaņā, tomēr laukumā viņš tika tikai piecos mačos, kuros ielaida sešus vārtus, jo atradās rezervē aiz Rumānijas izlases pamatvārtsarga Bogdana Lobonta. Janvāra vidū futbolists lauza līgumu ar Rumānijas klubu.