Gacho piedāvā jaunu singlu. Noklausies! Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Gacho nodod klausītāju vērtējumam pilnīgi jaunu dziesmu ar nosaukumu «Mans Lielais Singls».

Gacho piedāvā jaunu singlu. 2 attēli Atvērt

Gacho piedāvā jaunu singlu.

Foto: Mikus Fomins

Kā jau tika ziņots iepriekš, ar šo singlu Gacho ir izmainījis savu iepriekš ierasto skanējumu, kas vairāk bija tīkams hip-hopa piekritēju vidū. Dziesmas tapšanas gaitā tika mainītas dažādas dziesmas detaļas un struktūra un dziesma gala rezultātā ir kļuvusi par elektroniskās mūzikas un repa kombināciju, līdz ar to radot pavisam jaunu skaņu Latvijas mūzikas daiļradē- elektrohipu.

«Mans Lielais Singls» kopumā veidots uz iespējami pozitīvākās nots, kāda jebkad Gacho daiļradē ir bijusi jaušama un dziesma mudina cilvēkus izmantot lietderīgi savu laiku.

«Mēs tik bieži mēdzam norādīt uz kāda līdzcilvēka nepilnībām vai nolaidību tā vietā, lai paši būtu par paraugu citiem. Un mēs tik bieži izvēlamies atstāt savu nākotni citu, mūsuprāt, augstākstāvošāku, cilvēku rokās tā vietā, lai paši šo nākotni veidotu. Šis ir stāsts par saņemšanos un koncentrēšanos uz savu sūtību un saviem spēkiem.» - tā par dziesmu saka pats autors Gacho.

Lai arī Gacho pagājušā gada nogalē izdeva albumu «Gatis Irbe», kurā bija 19 jaunas kompozīcijas, singls būs pilnīgi svaiga un iepriekš nedzirdēta kompozīcija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv