Gada notikums e-pasta mārketingā: nāc uz Mailigen Workshop 2013! Attēlu galerija

Apollo
14 komentāri

20. novembrī notiks šī gada lielākais pasākums e-pasta mārketingā: Mailigen Workshop 2013. Uzņēmēji un mārketinga speciālisti aicināti apgūt e-pasta mārketingu no pasaules klases ekspertiem, lai veidotu efektīvu komunikāciju ar savu mērķauditoriju caur e-pastu.

Gada notikums e-pasta mārketingā: nāc uz Mailigen Workshop 2013! 3 attēli Atvērt

Foto: publicitātes foto

Ko e-pasta mārketings dod tavam biznesam?

E-pasta mārketings ir viens no efektīvākajiem interneta mārketinga veidiem, kas ļauj veidot personisku komunikāciju un ilgtermiņa attiecības ar savu klientūru. Turklāt e-pasta mārketings izmaksā krietni mazāk nekā citi mārketinga kanāli, taču sniedz daudz lielāku atdevi, līdz ar to īpaši piemērots maziem un jauniem uzņēmumiem ar nelielu mārketinga budžetu, kā arī lieliem uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot komunikāciju ar saviem lojālajiem klientiem.

Kas ir Mailigen Workshop 2013?

E-pasta mārketinga kompānija Mailigen jau trešo gadu pēc kārtas vienkopus pulcē Latvijas uzņēmējus un mārketerus uz praktisko semināru Mailigen Workshop 2013. Vienas pilnas dienas apmācības paredzētas jebkuram mārketinga interesentam, kas e-pasta mārketingu jau izmanto savā biznesā vai arī vēlas to uzsākt.

Ko vērtīgu tu iegūsi?

Uz praksi un pieredzi balstītajā workshop pasākumā tevi negarlaikos garas lekcijas un teorētiskas zināšanas. Tā vietā tevi sagaida:

  • īsas un mērķtiecīgas ekspertu uzstāšanās, kas vērstas uz problēmjautājumu risinājumu;

  • case study jeb piemērizpēte, lai mācītos no pasaules labākajiem (un sliktākajiem) e-pasta kampaņu piemēriem;

  • praktiski padomi, ieteikumi un labās prakses paraugdemonstrējumi.

Mācies no ārvalstu ekspertu pieredzes

Līdzās Latvijas vietējiem e-pasta mārketinga ekspertiem seminārā ar savām zināšanām dalīsies arī ārvalstu eksperti:

  • Antons Šajahovs (Антон Шаяхов), Aviasales.ru interneta mārketinga vadītājs, dalīsies savā pieredzē par e-pasta un mobilā mārketinga pielietojumu zīmola komunikācijā;

  • Krzistofs Novickis (Krzysztof Nowicki) no Polijas prezentēs savu starptautisko e-pasta un sociālo mediju ekspertīzi.

Iesācējs vai pieredzējis e-pasta mārketingā?

Workshop dalībniekiem ir iespēja izvēlēties e-pasta mārketinga «iesācēju» vai «pieredzējušo» grupu, lai katrs apmeklētājs saņemtu tieši viņam atbilstošo.

  • E-pasta mārketinga iesācēji uzzinās par e-pastu datubāzes ievākšanu, kampaņu izveidi Mailigen sistēmā, e-pasta saturu, tematu, aicinājumu rīkoties un e-pasta kampaņu datu analīzi.

  • Jau pieredzējušie e-pasta mārketingā iegūs padziļinātas zināšanas par e-pasta kontaktu segmentāciju pēc uzvedības, lifecycle mārketingu jeb dzīvescikla mārketingu, transakciju e-pastiem, mobilo mārketingu un padziļinātu datu analīzi.

  • Savukārt visiem dalībniekiem sarūpētas ārvalstu ekspertu vieslekcijas un e-pasta mārketinga tendences 2014.

Pilna pasākuma programma pieejama http://www.mailigen.com/workshop2013.

Gada balvas e-pasta mārketingā

Mailigen Workshop 2013 ietvaros notiks Mailigen Email Marketing Awards 2013 jeb Gada balva e-pasta mārketingā 2013. Jau otro gadu pēc kārtas tiks izvērtētas Latvijā veiktās e-pasta mārketinga kampaņas un apbalvotas labākās kampaņas ar kreatīvākajiem dizainiem, izcilākajiem rezultātiem un efektīvākajām stratēģijām.

Ja tu jau veic e-pasta mārketingu, lepojies ar paveikto un piesaki savu šī gada labāko realizēto e-pasta kampaņu Gada balvai e-pasta mārketingā!

Pagājušajā gadā labākās e-pasta mārketinga kampaņas pieder SIA «Bite Latvija», SIA «Euroaptieka», t/c «Riga Plaza» un Buduars.lv. Šogad varbūt tieši tava kampaņa būs labāko vidū?

Nenokavē gada pasākumu e-pasta mārketingā

Mailigen Workshop 2013 notiks šā gada 20. novembrī viesnīcā «Tallink Hotel» Rīgā, Elizabetes ielā 24. Reģistrējies pasākumam līdz 10. novembrim un savā Mailigen kontā saņem video prezentācijas no pagājušā gada Mailigen Workshop. Mailigen klientiem pasākuma cena ir 20 LVL, citiem interesentiem – 40 LVL. Tiekamies jau pavisam drīz!

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv