Gaidām Simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts «Parīzes šarms»

Apollo
1 komentārs

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ simfoniskais orķestris un diriģents Andris Vecumnieks aicina visus mūzikas interesentus uz sezonas noslēguma koncertu Parīzes šarms ceturtdien, 25.aprīlī plkst.18.00 JVLMA Lielajā zālē. Šajā koncertā kopā ar orķestri muzicēs soliste flautiste Ilze Urbāne un savu pirmatskaņojumu piedzīvos jaunās komponistes Lindas Leimanes skaņdarbs Panel No. 5.

Gaidām Simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts «Parīzes šarms»

Foto: Publicitātes foto

Izvēlētā koncertprogramma klausītājus ievadīs Parīzes šarmantajā gaisotnē, piedāvājot gan tās romantisko piesātinājumu (Sezārs Franks Simfonija d moll), gan uzburot tās gaisīgo eleganci un rotaļīgumu (Žaks Ibērs Koncerts flautai ar orķestri). Taču šī koncerta lielākā intriga neapšaubāmi ir Mūzikas akadēmijas studentes Lindas Leimanes jaundarbs simfoniskajam orķestrim - Panel No. 5 - asociāciju spēle, kas balansē uz robežas starp smaržas un skaņas priekšstatiem.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā "bilesuparadize.lv", kā arī stundu pirms koncerta tā norises vietā. Biļešu cena Ls 3; pensionāriem, studentiem, skolēniem, uzrādot apliecības - Ls 1.

Jaunā komponiste Linda Leimane ir absolvējusi Dobeles mūzikas skolu un Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolu, kurās padziļināti apguvusi klavierspēli un mūzikas teoriju un vēsturi. Šobrīd Linda studē Latvijas Mūzikas akadēmijā Kompozīcijas katedras doc. Rolanda Kronlaka klasē. Savā komponistes karjerā Linda veiksmīgi startējusi vairākos konkursos, tostarp, Pētera Vaska fonda un Jaunās mūzikas festivāla Arēna jaundarbu konkursos, iegūstot godalgotas vietas.

Komponistei saista viss jaunais un viņa ar interesi iesaistās starpmediālos projektos.

Nesenā pagātnē Erasmus apmaiņas programmas ietvaros studējusi Lionā, kur, Francijas gaisotnes iedvesmots, pamatā arī tapis skaņdarbs Panel No. 5

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv