«Gaismas pils» būvniecība tagad vērojama no trim pusēm

Apollo
0 komentāru

Jau kopš «Gaismas pils» celtniecības darbu uzsākšanas pagājušā gada jūnijā tā celtniecības procesu visiem interesentiem iespējams vērot internetā. Ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības palīdzību līdz šim būvlaukums bija aplūkojams no diviem skatu punktiem – tuvplānā no Valguma ielas un tālplānā no Peldu ielas Vecrīgā.

«Gaismas pils» būvniecība tagad vērojama no trim pusēm

Foto: AFI

Tagad sākusi darboties trešā interneta videokamera, kas nodrošina tuvplāna skatu no Kuģu ielas – uz topošās ēkas centrālo ieeju. Sadarbībā ar valsts aģentūru «Jaunie «Trīs brāļi»» un «Nacionālo Būvkompāniju apvienību», tiešraides tehniskos risinājumus nodrošina SIA «Multicomp».

Gada laikā iespēja apskatīt būvdarbus interneta tiešraidē izmantota gandrīz 300 tūkstoš reižu. Tiešraides no Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukuma turpināsies līdz celtniecības darbu pabeigšanai.

Būvdarbi tiešraidē vērojami vairākās interneta vietnēs – Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta mājaslapā «www.gaismaspils.lv», Nacionālās bibliotēkas portālā «www.lnb.lv», LNB Atbalsta biedrības mājaslapās «www.gaisma.lv» un «www.light.lv», kā arī «Nacionālās Būvkompāniju apvienības» mājaslapā «www.nba.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. septembris

Vārda dienas

Modris, Matīss, MarissModrinš, Metjū, Mārijs, Maurīcijs, Matvejs, Matti, Matis, Matiass, Mateušs, Mateuss, Matejs, Mateass, Marisa, Mariona, Mario, Marijs

Valūtu kursi

21.09.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv