Gājēju tuneļi Rīgas centrā pārvērtušies slidotavā

Apollo
0 komentāru

Vairāki gājēju tuneļi Rīgas centrā pēdējās dienās ir pārvērtušies slidotavā, novēroja aģentūra LETA.

Gājēju tuneļi Rīgas centrā pārvērtušies slidotavā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Tuneļos ieklātās flīzes šādos laika apstākļos, kad ir daudz sniega un gaisa temperatūra dažus grādus zem nulles, kļūst slidenas, un pārvietoties pa tām ir apgrūtinoši. Daudzi gājēji, īpaši gados vecāki cilvēki, tuneļus šķērso, pieturoties pie sienas. Labāka situācija ir jaunajā tunelī zem Gogoļa ielas, jo tur flīzes ir matētas.

Tuneļus apsaimnieko Rīgas domes Satiksmes departaments. Kā skaidroja departamenta preses sekretāre Ieva Prauliņa, gājēju tuneļu ikdienas tīrīšanu saskaņā ar līgumu nodrošina SIA «Rīgas tilti».

Atbilstoši pašvaldības budžetā piešķirtam finansējumam tuneļa kāpnes un grīdas tiek tīrītas un kaisītas vismaz trīs reizes dienā: ap plkst.7 no rīta, ap plkst.13 pa dienu un ap plkst.19 vakarā, apgalvoja Prauliņa.

Sniega apstākļos uz tuneļa kāpnēm sniegs tiek sanests ar gājēju apaviem, kam par iemeslu lielākoties ir nenotīrītas gājēju ietves, kas ir ietvēm piegulošo namu un teritoriju īpašnieku pārziņā, skaidroja departamenta pārstāve.

«Iepriekšējo dienu laikā Rīgā ir sasnidzis daudz sniega, un snigšana tiek prognozēta arī turpmākajās nedēļās, tādēļ šobrīd ir paredzēts veikt sniega izvešanu pie gājēju tuneļiem, tādējādi uzlabojot cilvēkiem pārvietošanās apstākļus,» norādīja Prauliņa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv