«Galaxy» negrib «AC Milan» atdot Bekhemu

Apollo
0 komentāru

Deividam Bekhemam vajadzētu cienīt savas saistības ar ASV futbola klubu Losandželosas «Galaxy» un vēl uz gadu atgriezties Ziemeļamerikā, trešdien izteicās kluba prezidents Tims Leiveki.

«Galaxy» negrib «AC Milan» atdot Bekhemu

Foto: Reuters

«Deividam ir noslēgts līgums ar klubu «Galaxy»,» intervijā laikrakstam «Los Angeles Times» norādīja Leiveki.» Man ar Bekhemu bija laba, tieša saruna par šo jautājumu pirms viņa aizbraukšanas, kurā Deivids atzina, ka viņam ļoti patīk spēlēt Losandželosā.»

LETA jau ziņoja, ka Itālijas A sērijas klubs «AC Milan» aizvadītā gada nogalē noslēdza līgumu ar «Galaxy» par Bekhema īrēšanu uz laiku, kamēr ASV futbola čempionātā ir starpsezonu pārtraukums. Saskaņā ar abu klubu noslēgto līgumu 33 gadus vecais Bekhems «AC Milan» komandā nepavadīs vairāk kā trīs mēnešus un atgriezīsies «Galaxy» vienībā vēl līdz marta beigām, kad sāksies jaunā ASV čempionāta sezona.

Tomēr Milānas kluba viceprezidents Adriano Galjāni šonedēļ paziņoja, ka «AC Milan» vēlas, lai spēlētājs kļūtu par Milānas kluba īpašumu. Savu vēlmi palikt Milānā izteicis arī pats Bekhems, bet Leiveki, atbildot uz Galjāni izteikumiem, licis saprast, ka nekādā gadījumā nepiekritīs pārdot slaveno futbolistu.

«Viņš vēlas izveidot spēcīgāku «Galaxy» komandu. Mums arī būs labāka «Galaxy» komanda, un Deivids nav ieinteresēts tās pamešanā,» uzsvēra komandas treneris. «Mums ir līgums un rokasspiediens, viņa bērni šeit mācās skolā, tas arī viss, stāsta beigas. Stāsta šeit vispār nav. Viņš atgriezīsies «Galaxy» vienībā.»

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv