«Galleria Rīga» durvis vērs jauna mākslas telpa «Pop-up mākslas galerija» Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

Sākot ar 19.decembri Rīgas kultūras un mākslas notikumu norišu kartē būs jauns, atraktīvs projekts «Pop-up mākslas galerija», kurā īpaši aktīvi pirmssvētku laikā piedāvās daudzveidīgas, profesionālas, pozitīvas mākslas pieejamību mākslas cienītājiem. Organizatori izstādei sarūpējuši īpaši spilgtu mākslinieku darbu plejādi, kuru vidū gan sabiedrībā atzītu mākslinieku radīti darbi, gan nesen Latvijas Mākslas akadēmiju absolvējuši mākslinieki. Autoru vidū var nosaukt jau labi atpazīstamus vārdus kā Kristīne Luīze Avotiņa, Elizabete Melbārzde, Ilze Avotiņa, Kristīne Kvitka, Alise Mediņa, Anna Laicāne, Zane Balode, Agnija Ģērmane, Neonilla Medvedeva, Ieva Liepiņa, Jānis Ziņģītis, Ilze Preisa, un citi autori.

«Galleria Rīga» durvis vērs jauna mākslas telpa «Pop-up mākslas galerija» 3 attēli Atvērt

Foto: Publicātes foto

Programmā paredzēta mākslas izstāde - pārdošana, radošās darbnīcas, meistardarbnīcas un interaktīvas aktivitātes. Šo galeriju no līdzīgiem projektiem atšķir neapšaubāms fokuss uz profesionalitāti, rūpīga darbu atlase un tas, ka paši mākslinieki ir klātesoši, sastopami gan izstādes laikā, gan radošajās darbnīcās.

«Pop-up mākslas galerijas» iniciatīva sasaucas arī ar «Rīga 2014» atklāšanas pasākumiem, kas meklē un veicina kultūras atklāsmes ne vairs tikai muzejos, galerijās un kultūras iestādēs, bet gan iziet sabiedrībā, pilsētas ielās un pagalmos. Mākslinieki radošas un gaismpilnas iniciatīvas saskata tepat mums apkārt, mūsu ikdienas kultūrtelpā, māksla iemājo arī daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu ierasto taku krustpunktā, tirdzniecības centra «Galleria Rīga» 6. stāvā, kur darbosies pašmāju gleznotāju un mākslas mīļotāju uzburtā «Pop-up mākslas galerija».

«Pop-up mākslas galerija» veidota kā alternatīva mākslas radītāju un baudītāju satikšanās vieta, kurā starp daudzkrāsu gleznām rosās pašas to radītājas un vienlīdz gaidīts ir gan mākslas zinātājs, gan pirmatklājējs, kas, daloties iespaidos un mainoties ikdienas lomām, no mākslas vērotāja var kļūt par tās radošu daļu.

Izstāde pirmssvētku laikā būs bagātināta ar labdarības aktivitātēm un jau šobrīd organizatori ir sākuši rūpēties par to, lai izstādes laikā būtu iespējams sajust Ziemassvētku tuvošanos.

  • «Pop-up mākslas galerija» darbu sāks 19.decembrī plkst. 18.00 un izstāde turpināsies līdz 14.janvārim 2014.gadā. Adrese: Dzirnavu iela 67, Rīgā, t/c «Galleria Rīga», 6. stāvā. Ieeja bez maksas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv