Gandrīz 2000 uzņēmēju CSDD saņēmuši informāciju par savu autoparku

Apollo
0 komentāru

Gandrīz 2000 uzņēmēju izmantojuši Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) piedāvāto iespēju gada nogalē saņemt bezmaksas informāciju par sava uzņēmuma autoparku, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja CSDD sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Bērziņa.

Gandrīz 2000 uzņēmēju CSDD saņēmuši informāciju par savu autoparku

Foto: Reuters/«Scanpix»

Fiziskās un juridiskās personas aktīvi interesēties par savā īpašumā vai turējumā esošajiem transportlīdzekļiem sāka pēc izmaiņām likumdošanā, kas paredz transportlīdzekļu ikgadējās nodevas paaugstināšanu un nodokli par dienesta automobiļa lietošanu privātajām vajadzībām, norādīja Bērziņa.

Piesakoties vienreizējai bezmaksas informācijas saņemšanai, komersantiem tika nosūtīta pilna informācija par uzņēmuma autoparku - kopējais automašīnu skaits, kā arī dati par katru transportlīdzekli, tostarp transportlīdzekļa statuss, pēdējās tehniskā apskates datums un neapmaksātie sodi.

Bērziņa informēja, ka CSDD uzņēmējiem piedāvā slēgt līgumu, nodrošinot iespēju tiešsaistes režīmā jebkurā laikā kontrolēt uzņēmumu pārziņā esošos automobiļus. Savukārt fiziskās personas ziņas par sevi un sev piederošajiem transportlīdzekļiem var saņemt bez maksas, reģistrējoties CSDD interneta vietnē (www.csdd.lv) sadaļā e-pakalpojumi.

CSDD turpina pilnveidot e-pakalpojumu sistēmu, norādīja Bērziņa. Tuvākajā laikā tiks radīta iespēja norēķināties internetā par CSDD sniegtajiem pakalpojumiem un apmaksāt soda naudas par pārkāpumiem ceļu satiksmē, skaidroja CSDD pārstāve.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv