Gara auguma sievietes pelna vairāk

Apollo
0 komentāru

Jauns Lielbritānijā veikts pētījums liecina, ka gara auguma sievietes gadā vidēji pelna par 5000 sterliņu mārciņu (aptuveni 4000 latu) vairāk nekā viņu īsāka auguma kolēģes, vēsta britu laikraksts «The Daily Telegraph».

Sieviete ar pasaulē garākajām kājām fotogrāfijā redzama kopā ar pasaules mazāko vīrieti. Garāko kāju īpašniece noteikti 'pelna labi.

Sieviete ar pasaulē garākajām kājām fotogrāfijā redzama kopā ar pasaules mazāko vīrieti. Garāko kāju īpašniece noteikti 'pelna labi.

Foto: scanpix/AP

Kā liecina pētījums, ko pasūtīja apģērbu zīmols gara auguma sievietēm «Long Tall Sally», gan Lielbritānijā, gan citur pasaulē sievietes, kas ir garākas par 173 centimetriem, caurmērā gūst lielākus panākumus darba vietā. Vidēji viņas gadā nopelna par 5000 sterliņu mārciņu (aptuveni 4000 latu) vairāk nekā tās sievietes, kas ir īsākas par 173 centimetriem.

Ja sieviete ir garāka par 182 centimetriem, viņas iespējas kļūt par vadītāju pieaug par 80%, turklāt sievietes, kas ir garākas par 173 centimetriem, gadā nopelna papildus 530 sterliņu mārciņas (426 latus) par katriem papildus 2,5 centimetriem.

Pētījums liecina, ka 20% gara auguma sieviešu kā savu panākumu atslēgu uzskata savu lielo augumu, kas piešķir viņām spēku un autoritāti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv