«Garāžas dueļu» otrās sezonas superfinālā kā pirmie iekļūst «Monkeyrocks»

Apollo
0 komentāru

20. novembrī notika pusfināla cīņa, kurā spēkiem mērojās «Animal Stampede» un «Monkeyrocks». Lai arī «Animal Stampede» startēja bez sava līdervokālista, viņiem izdevās vienā raundā uzvarēt un paildzināt cīņu, kura beidzās ar rezultātu 2:1 «Monkeyrocks» labā. Līdz ar to «Monkeyrocks» var sākt gatavoties superfinālam, kas notiks 4. decembrī.

«Garāžas dueļu» otrās sezonas superfinālā kā pirmie iekļūst «Monkeyrocks»

Publicitātes foto

Otrs pusfināls notiks jau šajā piektdienā, 27. novembrī, un tajā tiksies rēzeknieši «New Buzz» un rīdzinieki «Karma». Viņu cīņas muzikālo saturu veidos pašmāju agrīnās rokmūzikas leģendu «Credo», hard rock smagsvaru «Deep Purple» un šokroka mūsdienu pirmrindnieka Merilina Mensona repertuārs. Īpašais vakara viesis — solo ģitārists un ilggadējs «Credo» dalībnieks Armands Alksnis.

Arī šo cīņu būs iespējams vērot tiešraidē: www.platforma.lv, atkārtojumā — Latvijas Mūzikas kanālā un klausīties Arta Dvarionas reportāžas radio «SWH Rock» pārraidē «21. roksimts».

R'n'R turpina krāt naudas balvas fondu superfināla uzvarētājam. Šā brīža summa — 606 lati.

R'n'R atgādina, ka joprojām turpinās pieteikumu pieņemšana uz solo ģitāristu dueļu otro sezonu, kur galvenā balva būs Kerry King («Slayer») paraksta modeļa «B.C.Rich» ģitāra. Pieteikumi tiks reģistrēti līdz 6. decembrim. Par noteikumiem sīkāk var uzzināt: www.rocknriga.lv.

Ceturtdien, 26. novembrī, beidzot uz R'n'R skatuves spēlēs grupa «Band Versus Music», kuru koncerts jau bija plānots pagājušajā mēnesī, bet dažādu apstākļu dēļ nenotika.

Sestdien, 28. novembrī, sadraudzības koncerta ietvaros notiks grandioza un sensacionāla atgriešanās — pirmo reizi pēc pirmās «Garāžas dueļu» sezonas superfināla R'n'R atkal uzstāsies grupa «Wild» kopā ar draugiem «Blacksmith».

R'n'R atgādina: ieeja uz visiem pasākumiem ir par brīvu!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv