Garāžu grupu konkursā «Soundwave» uzvar «Oranžās brīvdienas» Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Garāžu grupu konkursa «Coca-Cola Soundwave» žūrijas locekļu balsis ir apkopotas, un noskaidrots šā gada laureāts. No trīs finālā iekļuvušajām grupām — «Aerial Plant», «Oranžās brīvdienas», «Chuu» — par labāko atzīta «Oranžās brīvdienas», informē pasākuma pārstāve Līva Pētersone.

Garāžu grupu konkursā «Soundwave» uzvar «Oranžās brīvdienas» 2 attēli Atvērt

Foto:

Balsojumā internetā publikas favorīta titulu ieguvuši «Aerial Plant» ar dziesmu «I Need Love». Godpilno 2. vietu žūrijas vērtējumā iegūst «Chuu» ar dziesmu «Rock Like Noise». Pop-rock apvienības «Chuu» pamatsastāvu veido četri aktīvi jaunieši no Balviem. Roberts Lejasmeijers, «Latviešu Radio» programmu direktors: ««Chuu» dziesma «Rock Like Noise» parāda, kādam jābūt īstam hitam — viegli uztveramam, gana enerģiskam un aktuāli skanošam!» Džeina Tamuļeviča: «Jau ar pirmajiem soļiem «Abbey Road» stilistikā un pirmajiem akordiem britpopa un amerikāņu poppankroka manierē «Chuu» norāda, ka globālo muzikālo tendenču ābeci pārzina pat pārāk labi, lai radītu ko novatorisku un agrāk nedzirdētu. Taču nenoliedzams bonuss — eksplozivitāte, jauneklīgais spriganums un pozitīvisms labākajās populārās mūzikas tradīcijās.»

Garāžu grupas konkursa «Soundwave 2009» cienījamās žūrijas locekļu augstāko novērtējumu izpelnījusies latviešu turbofolka apvienība «Oranžās brīvdienas» ar dziesmu «Par sēnēm». Džeina Tamuļeviča: «Saulaini, ironiski un dzīvespriecīgi ska un pankroka stilistikā spēlējošā grupa «Oranžās brīvdienas» spilgti izcēlās visu konkursantu vidū ar oriģinālo un pilnīgo skanējumu.» Sakarā ar grupas kuplo dalībnieku skaitu Kasparam Zaviļeiskim ir ieteikums Rīgas domei — atvēlēt grupai mēģinājuma telpas Spīķeros un piešķirt lielāku busu.

Busu «Oranžo brīvdienu» turbo folkloristiem nesola, taču jaunu mūzikas video gan! Muzikālā apvienība «Oranžās brīvdienas» kā šā gada konkursa «Soundwave» laureāte godam nopelnījusi augstas kvalitātes mūzikas videoklipu, par ko parūpēsies «Coca-Cola» un MTV kopīgi izveidota profesionāļu komanda. Darbs pie videoklipa sāksies pavisam drīz, un gaidāms, ka MTV ekrānos tas būs skatāms jau septembrī.

Konkursā, kas sākās 4. maijā, tika pieteiktas 45 grupas. Pusfinālā iekļuva piecas konkursa žūrijas visaugstāk novērtētās un viena publikas balsojumā izvēlētā grupa, no kurām balsojumā «Soundwave» mājaslapā tika noskaidrotas trīs finālgrupas. 

/>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv