Garkalnes mērs uzvedas agresīvi un divas reizes iever auto durvīs žurnālistu

Apollo
401 komentārs

Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš izcēlies ar agresīvu komunikāciju ar žurnālistiem.

Garkalnes mērs uzvedas agresīvi un divas reizes iever auto durvīs žurnālistu

Ekrānuzņēmums

Kā redzams TV3 raidījuma «Bez tabu» pirmdienas sižetā, priekšsēdētājs, nevēloties sniegt komentāru «Bez tabu» žurnālistam, sākotnēji atgaiņājas no viņa un tad divas reizes iever savas automašīnas durvīs.

Šī gada novembrī Garkalnes iedzīvotāji bija vērsušies pie raidījuma ar sasāpējušu jautājumu-  padarīt drošāku ceļu, kas atrodas uz robežas starp Garkalnes un Ādažu novadiem.

Lai gan priekšsēdētājs apņēmās problēmu risināt, vēlāk internetā tika publicēta viņa videouzruna, kurā Bauze - Krastiņš paziņoja, ka iedzīvotāji «nodarbojas ar teroru», izsaucot žurnālistus, lai publiski runātu par neizdarībām. Bauze-Krastiņš paziņoja - tā kā iedzīvotāji sūdzējušies žurnālistiem, viņš «īpaši sekos, lai šis celiņš netiktu taisīts».

«Bez tabu» žurnālisti atkal devās pie priekšsēdētāja, lai skaidrotu situāciju. Bauze-Krastiņš atgaiņājās no žurnālista, liekot vērsties pie preses sekretāres. Kad žurnālists neatstājās, priekšsēdētājs kļuva nervozs un visbeidzot divas reizes ievēra «Bez tabu» žurnālistu savas automašīnas durvīs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv